Je jednou z najpopulárnejších a najzábavnejších relácií Ameriky a vďaka svojmu jedinečnému moderátorovi a hviezdnym hosťom si získala milióny fanúšikov po celom svete. James Corden a jeho Carpool Karaoke sú mimoriadne vtipným formátom, ktorý sa tentokrát presunie aj na slovenské televízne obrazovky. Kým v JOJ-ke sú z novej relácie doslova nadšení, slovenskí diváci majú mierne rozpačité názory.

Je tomu iba zopár hodín, čo sa na svetlo sveta dostala prvá upútavka na reláciu Carpool Karaoke, ktorá sa v Amerike teší mimoriadnej sledovanosti. James Corden si v nej pozýva do auta na okružnú jazdu najväčšie svetové celebrity, aby si s nimi zaspieval rôzne skladby či ich najväčšie hity. Medzi inými sa v šou predstavila speváčka Adele, Britney Spears, Lady Gaga, kapela Red Hot Chilli Peppers, no pozvanie neodmietla ani hviezdna Victoria Beckham! Tentokrát licenciu na program zakúpila aj slovenská TV JOJ, ktorá do úlohy moderátora obsadila komika a herca Sväťa Malachovského.

,,Televízia JOJ ostáva popri vysielaniu stabilných a najpopulárnejších programov na trhu verná pozícii trendsettera, ktorý sa pravidelne púšťa do nových originálnych projektov. Najnovšie ako jedna z prvých televízií na svete uvedie licencovanú novinku Carpool Karaoke, ktorá sa vo forme virálnych videí stala internetovým hitom a v súčasnosti sa dostáva aj na televízne obrazovky ako samostatný program. V slovenskej verzii s názvom Super Karaoke si so slovenskými a českými osobnosťami zaspieva moderátor a zabávač Sväťo Malachovský, ku ktorému do auta nasadnú aj Celeste Buckingham, Helena Vondráčková či Tublatanka. Pozrite si exkluzívnu ochutnávku zo svetovej novinky, ktorú pripravujeme už pre túto jeseň,” napísal na fanpage TV JOJ jej generálny riaditeľ Marcel Grega.

Negatívne komentáre na upútavku na seba nenechali dlho čakať a fanúšikovia pôvodnej verzie formátu si servítku pred ústa rozhodne nedávali: ,,Skusim to zhrnut. TV JOJ vykradne, pardon, inspiruje sa formatom Carpool Karaoke Jamesa Cordena a prezentuje to privlastkami trendsetter a ako jedna z prvych TV na svete? Marcel WTF?! Skutocne v nasich TV nie su ludia, ktori vedia napisat vlastnu show? Ale vlastne, na co sa tu pajedim. Po tom, co OTO kopiruje kazdorocne zahranicne formaty ma toto vobec neudivuje. Tesim sa, ked pridete ako jedna z prvych TV na svete zo show Mystery Pizza Box alebo Wheel of freestyle. Je tam toho dost, co sa da uchmatnut,” napísal jeden z komentujúcich. Práve k nemu sa pridali aj ďalší užívatelia Facebooku, ktorí upútavku označili za trápnu či viac než zlú. Nuž, podľa nášho názoru netreba porovnávať slovenskú verziu s originálom len na základe úvodnej upútavky, počkajme si, čo prinesie prvá reálna časť šou! :)

Upútavka na slovenskú verziu Carpool Karaoke!

Carpool Karaoke s Adele si pozrelo neuveriteľných 163 miliónov divákov!

Carpool s Justinom Bieberom si nenechalo ujsť 118,5 milióna divákov!

Foto/Video: YouTube, Facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk