Meno Božena Verešová sa v posledných týždňoch v médiách skloňuje viac než dosť. Milovníčka jadranských hitov sa totiž po svadbe s kolegom Martinom Jakubcom dostala pod obrovský drobnohľad pobúrenej spoločnosti. Ak ste si ale mysleli, že vzťah so spevákom bolo Božankine najväčšie životné pochybenie – ste na omyle!

Po tom, ako sa 69-ročná nevesta verejne priznala s tým, že svadba s Jakubcom bola len vymyslenou hrou dvoch kontroverzných osobností, začali sa o tejto žene vynárať ďalšie trpké skutočnosti. Božanka i jej imaginárny manžel totiž už viackrát spomenuli fakt, že speváčka je veľmi citlivá osoba a všetok tlak verejnosti na ňu veľmi zle doliehal.

jakubec bozanka

Málokto však vie, že spevácka kolegyňa Martina Jakubca si v minulosti prešla hotovým peklom. Ako informuje denník Plus Jeden Deň – Božanka sa stala obeťou domáceho násilia.

V minulosti žila blondínka dlhé roky v jednej domácnosti s mužom, z ktorého sa vykľul neľútostný tyran. „V minulosti spoznala jedného Srba, do ktorého sa zamilovala. S ním odišla zo Slovenska do Srbska, kde sa pre ňu začalo hotové peklo. Vykľul sa z neho despota a človek s pofidernými kšeftami. Celých 20 rokov ju týral, bil a ponižoval a nedovolil jej odísť. Nakoniec sa jej to podarilo a vrátila sa do rodnej obce Košeca a o pár rokov sa dala dokopy s Jakubcom,“ prezradil údajne veľmi dobre informovaný zdroj z blízkeho okolia extravagantnej dvojice. Zároveň dodal, že po boku uleteného podnikateľa sa vraj hudobníčka cítila omnoho šťastnejšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

jakubec bozanka

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/martinjakubec_official, Facebook/BozenaVeresova