Úspešná podnikateľka Zuzana Plačková sa luxusu neštíti a nebojí sa život, pre mnohých v prepychu, ukázať ani na sociálnych sieťach, kde sa často nájdu milovníci konšpiračných teórií. Tí vyzvedajú, odkiaľ berie peniaze na svoje exotické výlety za hranice. Instagramovej kráľovnej teraz praskli nervy a prezradila, koľko zarobila za rok 2020.

Ekonimická kríza, ktorú spôsobila pandémia, zachvátila celý svet, no ako sme si stihli za posledné roky všimnúť, známa influencerka sa vie predať za akýchkoľvek okolností. V lete prezradila sledovateľom, že mesačne zarobila v priemere 150 – 200 tisíc eur, čo je naozaj krásna čiastka. A vyzerá to tak, že ani druhá vlna koronavírusu v ziskoch atraktívnej a húževnatej krásky veľa nezmenila, i keď je jej povestný ružový podnik zatvorený ako mnohé iné prevádzky.

zuzana plačková dovolenka

,,Dozvedela som sa, že niektorých ľudí zaujíma, odkiaľ beriem peniaze na dovolenky. Tak aby sme si to ujasnili, keďže ešte nemám podané daňové priznanie, aby ste si to mohli sami pozrieť,“ píše rozhorčene Zuzana. ,,Za rok 2020 som zarobila viac ako milión eur na produktoch a Instagrame,“ prezrádza na sociálnej sieti z exotickej dovolenky v Afrike.

,,A prepáčte, že som si dovolila toľko zarobiť, a že som nesedela doma na ri*i, ale pracovala a nečakala som na to, aby mi padali pečené holuby z neba,“ uviedla prostoreká hviezda Hotelu Paradise, majúca pre všetkých neprajníkov odkaz.

,,Pokiaľ budeš sedieť doma na ri*i a hejtovať, rozoberať druhých úspešných ľudí, nikdy sa im nevyrovnáš! Preto začnite na sebe makať a robte niečo okrem pri*ebaných rečí! Venujte svoju energiu do svojho rozvoja a podnikania,“ radí na záver kritikom Plačková.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova