Televízia Markíza pred pár dňami spustila novú zábavnú súťaž Lego Masters, ktorá sa v zahraničných krajinách teší veľkej popularite. Na Slovensku diváci až tak nadšení nie sú, čo sa okamžite ukázalo v diskusii na populárnej sociálnej sieti. 

Nový hlavný nedeľný program, ktorý nastúpil len krátko po ostrosledovanej tanečnej šou Let’s dance, stroskotal nielen u nás, ale aj v susednom Česku. Spoločný projekt TV Markíza a TV Nova čelí ostrej kritike.

,,To akože čo, preboha, nemá to hlavy, päty. Hanba, s týmto ste na ceste zabudnutia,“ rozhorčil sa anonym na oficiálnom Facebooku žlto-modrej stanice, pričom rozhodne nebol sám. Sklamaných ľudí pribúda čoraz viac.

Divákov stavebnicovou súťažou sprevádzajú moderátori herec Matouš Ruml a komička Eva „Evelyn“ Kramerová – tá pred pár rokmi nahradila obľúbenú Kvetku Horváthovú v projekte Farma. Žiaľ, zábavná blondínka si v šou Lego Masters nezískala veľa fanúšikov. Budú mať tak kritické komentáre vplyv na novú reláciu či statkársku reality šou? 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Úspešnosť formátu nie je možné hodnotiť ihneď po odvysielaní prvej časti. Reality šou Farma je aktuálne v štádiu príprav. Na komentovanie detailov ohľadom programu je ešte priskoro,“ znie stanovisko TV Markíza pre portál Plus Jeden Deň. 

Foto/Zdroj: pluska.sk, TV Markíza, Facebook – Televízia Markíza