Začiatkom júla Monika Bagárová priznala definitívny krach svojho vzťahu s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Nakoľko sa pri oboch ich rozchodoch skloňovala nevera, mohlo by sa zdať, že speváčkina novinka Karma, na ktorej spolupracovala s Tomim Popovičom, je inšpirovaná aj jej vlastným životom.

Len nedávno uzrel svetlo sveta chytľavý hit Město, ktorý Monika Bagárová naspievala s Janom Bendigom ako titulnú pieseň k hranej reality šou Praha – deň a noc, a už sa krásna mamička hlási o slovo s ďalšou novinkou. V nej Janka vymenila za Tomiho Popoviča.

,,Povedz mi, koľkokrát druhú šancu dať, už nebaví ma to, čo v sebe nosím. Chcem to vzdať,“ znie úryvok z Monikinej časti pesničky, v ktorej spolu s Tomim odkazujú svojim „bývalým“, že im karma všetko vráti.

,,Idea o spolupráci s Monikou Bagárovou vznikla už dávnejšie, pričom nám COVID prerušil nápady o produkcii. Song Karma je podľa skutočnej udalosti, pričom rozpráva o toxickom vzťahu medzi mužom a ženou. Rozoberá taktiež formu nevery a rozpráva tiež o citovom vydieraní a šikane, čo je veľmi dôležitá téma pre túto dobu, aby sa ľudia nebáli pohnúť vpred a neostávať v takomto nezdravom prostredí. Veríme, že sa vám song bude páčiť a môžete sa tešiť určite na ďalšie duety,“ odkazuje fanúšikom slovenský hitmaker.

,,Sranda je, že tento videoklip sa točil na tri časti, kto pozerá pozorne, spozoruje ešte Ruminku v brušku. Hudba je čistá emócia, hudba je pravda, hudba je láska, ale i bolesť. A tento song je presne o tom,“ napísala Monika na Instagram, čím vyzradila, že duet a časť klipu vznikli ešte pred narodením jej dcérky.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Skladba dostala aj prepracovaný vizuál, o ktorý sa postaral Juraj Škula a Michal Furda. Vo videu moožno pozorovať dvojitý život páru, ktorý si zahrali zaľúbenci Gabriela Gašparová a Petr Havránek známi z projektu Love Island. Mix a master Karmy má na svedomí úspešný producent Filipian

Monika Bagárová x Tomi Popovič – Karma

Zdroj/Foto: TS, YouTube/Ruka Hore, Instagram/bagarovamonika