Ktorá z nás nemá rada komplimenty? Vy, vy alebo nebodaj vy? Ale kdeže! Všetky ženy sú rady obdivované, milované, chcené a túžia len po tom, aby boli pre svojho partnera jedinou voľbou. Ako sa zdá, naša najúspešnejšia tenistka Dominika Cibulková našla svoje šťastie a jej manžel má oči výhradne pre ňu.

Dominika Cibulková a Michal Navara tvoria pár už dlhých 7 rokov a je vidieť, že práve magická sedmička je pre nich šťastným číslom. Dvojica pôsobí za každých okolností mimoriadne zamilovane a ako sa zdá, tajomstvom ich lásky je nekonečná vášeň. Michal prednedávnom zdieľal na sociálnej sieti Instagram fotogradiu, ktorú doplnil jedinečným vyznaním pre svoju pani manželku: ,,Zbožňujem ťa fotiť vždy, keď ma o to požiadaš, nie preto, že si pre mňa dokonale krasná, ale preto, že ma priťahuje ten pohľad, ktorý mi pri tom dávaš a to, ako sa predo mnou predvádzaš.”

Nuž, Dominika je jednoducho šťastná žena, ktorá má okrem úžasnej kariéry, rozprávkového majetku a nadčasovej krásy aj dokonale pozorného partnera, ktorý má oči výhradne pre ňu.

Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk