Známa Slovenka Miriam Kalisová prostredníctvom Instagramu rada zdieľa aj svoje myšlienky či názory. Tentokrát sa pozrela na časté terče kritiky, ktorými sú podľa nej atraktívne ženy. 

Influencerka sa podujala na virtuálnu výzvu a svoju tvár ukázala bez make-upu a akéhokoľvek filtra. Avšak podľa nej ani jedno z menovaných nie je niečím, za čo by sa mali ľudia hanbiť.

,,Často sú za problémy so sebaprijatím iných žien obviňované krásne ženy a modelky, ktoré sa prezentujú na sociálnych sieťach. Spoločnosť na nich hádže vinu za to, že sú príliš krásne a ostatné z nich majú komplexy,“ píše televízna moderátorka.

,,Kde sa stratila prajnosť? Obdiv k iným ženám? Je extrémne veľa žien, ktoré si k vysekanému brušku nemusia pomáhať trikmi, ale je za tým kus práce. Tak isto je veľa žien, ktoré seba a svoje postavy fejkujú a vyzerajú na svojich fotkách diametrálne odlišne od skutočnosti,“ tvrdí Miriam, podľa ktorej používanie filtrov netreba nikomu zbytočne vyhadzovať na oči.

,,Prečo sa pod videami strapatých strhaných a unavených žien, ktoré ukazujú realitu, kopia komentáre v štýle, ako niekomu zlepšili deň, keď ich uvideli v takom stave? To už kam sme dospeli, aby nám zlepšilo náladu to, že niekto sa má horšie, vyzerá horšie?“ pohoršuje sa nad názormi internetových používateľov Kalisová.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Čo tak si z krásnych a úspešných žien začať brať príklad? Inšpirovať sa nimi? Dopriať im úspech a aj to vysekané bruško, ktoré ich stojí denne veľa driny a keby aj nie, je to jedno. Ak sme si isté sebou, svojimi kvalitami, prijímame svoje telá so všetkými „darmi aj obmedzeniami“, vtedy budeme schopné úprimne dopriať,“ odkazuje populárna plavovláska.

Zdroj/Foto: Instagram/miriam.kalisova