11. novembra sa rodinka dvojičiek Nízlových rozrástla o novú členku, ktorá dostala fínske meno Nea. Novopečená mamička po odhalení tehotenstva na rovinu povedala, že bude svoju dcérku vychovávať sama. Teraz na Instagram zverejnila odkaz adresovaný zrejme otcovi dieťaťa.

Daniela a Veronika Nízlové si odjakživa nažívajú spolu. Obľúbeným speváčkam sa dokonca splnil sen i v tom, že sa im približne v rovnakom čase podarilo stať sa mamičkami. A kým ešte donedávna sa zdalo, že svoju dcérku bude vychovávať sama iba Vebi, tento týždeň sa prevalila smutná správa o konci lásky jej navlas rovnakej sestry.

twiins

Veronike sa identitu otca jej dievčatka darí strážiť a taktiež aj okolnosti jej vzťahu-nevzťahu s neznámym mužom. Podľa všetkého však svoje pocity vložila do novej  skladby …Ja viem…, z ktorej by sa jej fanúšikovia mohli dozvedieť viac.

,,To, čo mám, ti už nedá. Žiadna z nich. Neskoro, záujem už nemám. Buď šťastný. Zamotaný vo vlastných výmysloch sa strácaš… Nová pesnička už čoskoro,“ napísala krásna brunetka na Instagram, kde zverejnila aj niekoľko záberov z očakávaného videoklipu. Či však záhadné slová naozaj adresovala otcovi svojej dcérky alebo nebodaj bývalému manželovi, s ktorým sa rozviedla iba v decembri minulého roku, nevedno.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/veronikatwiins, twiinsmusic