Kreatívna kráska Lucia Sládečková sa už mesiac delí s fanúšikmi na sociálnych sieťach s útržkami zo svojej dovolenky v Thajsku, kam vycestovala spoločne s milovanou rodinkou. Známa make-up artistka priznala, že sa jej domov akosi nechce. Dôvodom má byť toto! 

Sympatická influencerka si spoločne s rozkošnou dcérkou Lydkou užívajú bezstarostné sviatky na plážach v juhovýchodnej Ázii. ,,Keď vidím tú jednoduchosť tu v Thajsku a čítam vaše otázky v správach, premýšľam a dostávam sa do bodu, kedy ani premýšľať nechcem,“ otvorila sa na Instagrame slobodná mamička, ktorej pohnútky vycestovať do zahraničia boli spočiatku postavené na relaxe a oddychu.

,,Mal to byť únik pred situáciou. Opäť štúdio zatvorené, síce otvoriť ho môžem, ale kto príde, keď nie sú akcie?“ pýta sa Lucid, ktorá začala zvažovať možnosť, že jej práca, ktorú tak dobre poznáme, zapadne prachom. ,,Premýšľam ako mnoho z vás, či ostať pri svojej práci, ktorú som budovala svojpomocne 10 rokov. Prekážok na Slovensku milión, ľudia negatívni a predsa sa mi to podarilo. Ale, čo ďalej… prišla som premýšľať a zhodnotiť si situáciu,“ uvádza pôvabná kráska, ktorú to naspäť neláka.

,,Dnes som čítala, radšej len nadpis, o slečne, ktorá sa vďaka Slovákom zabila. Ou.. neviem nič viac, lebo musela by som ísť ráno naspäť do postele a prespať ten stres, ktorý som pociťovala aj ja. Strašné!“ pohoršila sa úspešná podnikateľka, ktorej teraz vidí do hlavy len málokto. No vyzerá to tak, že Lucid naozaj dumá nad možnosťou odchodu z domoviny.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je toho veľa, čo by som napísala, či s vami zdieľala, je ráno, pijem kávu a idem tápať ďalej. Ja asi naozaj ostanem v naivnom nevedomí, na nič neviem prísť. Mám v sebe chaos, ale nie negatívny, taký priblblý. Nejak sa stále neviem uvoľniť… nechcem rady, chcem dostať ten pocit, ktorý ma vráti späť do môjho tela,“ uzavrela populárna vizážistka, pričom od tohto príhovoru zdieľa so sledovateľmi už celé dva týždne len radosť a úsmev.

Foto/Zdroj: Instagram/lucidstyle_official