Posledné tri mesiace televízia Markíza znovu ožila mimoriadne obľúbenou reality šou z prostredia hospodárskeho života. Úplne sa odrezať od kamarátov a rodiny, starať sa o veľké zvieratá či zotrvať zavretý v jednom dome s neznámymi ľuďmi – to sú veci, na aké sa neodhodlá každý. Jednou z odvážlivcov sa stala sebavedomá Romana Košťálová, avšak v jej prípade sa dá polemizovať o tom, či sa účasťou v súťaži od príbuzných skutočne až tak veľmi vzdialia…

Každý pozorný divák, sledujúci jedenástu sériu Farmy si nemohol nevšimnúť, že 23-ročná hráčka zo západného Slovenska mala viackrát na mále. Sústavne porušovala pravidlá, opíjala sa a následne vyvádzala, za čo jej neraz reálne hrozil vyhadzov. Napriek tomu sa prebojovala až do finále, kde celú súťaž takmer vyhrala.

Romana Košťálová Farma

Strieborná finalistka dokonca pred pár týždňami šokovala počinom, kedy farmársku palicu bez úcty vyhodila do rybníka. Je pravdepodobné, že ak by sa k takémuto nechutnému kroku odhodlal iný účinkujúci, možno by od prísneho Martina Bagára dostal okamžitého padáka.

Martin Bagár Farma

Práve tu nastáva kameň úrazu, a to z jediného dôvodu – podľa tvrdení niekoľkých Slovákov má byť Romana Košťálová neterou hospodára Martina! ,,Romana je hospodárova neter, všetko bolo dopredu dohodnuté, aby sa dostala čo najďalej,“ vyjadrila sa jedna z diváčok, ktorej názor rozhodne nebol ojedinelý.

,,Romana je hospodárova rodina,“ znela podobná reakcia na oficiálnej facebookovej stránke Farmy. ,,Nevidíte, že všetky jej prešľapy a porušenia pravidiel boli tolerované, teraz aspoň viete, z akého dôvodu. Vidíte, že keď ste s niekým takým rodina, finále máte isté,“ dodal zdroj. Hoci tieto vyjadrenia na internete kompetentní nikdy verejne nepotvrdili, klebety o tom, že sú mladá tmavovláska a populárny vodca statku v príbuzenskom vzťahu, sa objavujú na viacerých stránkach nezávisle od seba. Názor si ale musí utvoriť každý sám.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Farma komentáre

Zdroj: Markiza.sk, Facebook/Farma | Foto: Facebook/Farma, Instagram/Farma.markiza