Môže aj nemusí to byť pravda. Možno si spevák len vybíja zlosť a ospravedlňuje tak svoj neúspech na tohtoročných Grammy Awards, a možno len konečne povedal na plné ústa to, čo si aj tak všetci tajne myslia. 

Udeľovanie cien Grammy je najprestížnejšia hudobná udalosť roka. Ceremoniál je prirovnávaný k Oscarom a pre spevákov a ľudí z tohto priemyslu je cena, v podobe miniatúrneho gramofónu, vrcholom ich kariéry.

To, že Justin Bieber, Drake či Kanye West sa tento rok rozhodli bojkotovať túto udalosť, bolo známe už pár týždňov pred veľkým večerom. Teraz však mladý spevák prichádza s ešte šokujúcejšími informáciami, a síce, že výsledky sú len manipuláciou a dobre premysleným marketingovým ťahom.

Na hudobnej stránke musical.ly sa kanadský idol vyjadril celkom jasne: ,,Prosili ma, aby som prišiel. Zaručili mi isté víťazstvo ak sa zúčastním. Viete, čo je na tom vtipné? Jednoducho som to odmietol. Vedel som, že žiadnu cenu nevyhrám, pretože som sa rozhodol, že sa nezúčastním. Umiestnenie a rekordy sú test pravého talentu a mne sa darí dobre.”

Zvláštne na tom celom je, že ešte minulý rok bol samotný Bieber veľkou hviezdou galavečera. Priviedol si so sebou malého brata, vystupoval spolu so Skrillexom a Diplom, navyše sa hrdo prezentoval ako držiteľ prvého Grammy ocenenia. Vtedy mu neprekážalo, že sú “vraj” výsledky zmanipulované?

Vzápätí však svoje tvrdenie ospravedlnil: ,,Môj osobný názor neprezentuje názor mojich spolupracovníkov. Rešpektujem hudobný priemysel a verím, že množstvo umelcov si zaslúžilo byť ocenených za svoju ťažkú prácu a talent. Asi som sebecký, ospravedlňujem sa,” napísal. V každom prípade nám z tohto celého vychádza len jedno – chlapče, ty asi ani sám nevieš, ako to je. :)

Foto: Twitter, giphy.com | Video: YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ivet
Miluje arašidové maslo, New York, kávu, dobrú hudbu a knihy. Raz bude mať namiesto obývačky obrovskú knižnicu a záhradu plnú pivoniek. :)