Napriek tomu, že Nikol Fridrichovú sledovali pred spustením 12. série Farmy na Instagrame tisíce ľudí, väčšina Slovákov sa s ňou zoznámila až vďaka reality šou. V nej sa 32-ročná Bratislavčanka prezentovala ako poriadna divoška, nemajúca dokonca problém ani so se*om pred kamerami. Najnovšie zistenie o neriadenej strele tak dozaista mnohých prekvapí.

Čo na srdci, to na jazyku. Týmto heslom sa po celý čas svojho účinkovania vo Farme riadila Nikol Fridrichová, ktorá ale na väčšinu divákov dobrý dojem neurobila. Pitie alkoholu, porušovanie pravidiel, agresívne vyčíňanie a v neposlednom rade se* s Henrichom Kuľkom – to všetko sa postaralo o to, že Bratislavčanka musela po návrate domov čeliť ostrej kritike a nenávistným komentárom na sociálnych sieťach.

Po všetkých možných škandáloch markizácka moderátorka Miriam Kalisová vytiahla na Nikol odhalenie, po ktorom si možno u mnohých ľudí vylepší reputáciu. Mirka totiž pozná Nikol z úplne inej strany, než akú mali možnosť na svojich obrazovkách sledovať fanúšikovia Farmy. Od influencerky má aj mačiatko!

,,Pýtate sa, odkiaľ máme mačiatka… tak od Nikol Fridrichovej, ona stále niečo zachraňuje … zoznámili sme sa asi pred rokom, keď robila zbierku do azylového centra pre týrané ženy… potom im organizovala mikulášsku a vianočnú zbierku… a odvtedy sa tak nejako charitatívne spájame, keď je treba,” nabonzovala na mamičku bývalá manželka moderátora Farmy X-tra Martina Šmahela. Nežná blondínka tak verejnosti predstavila Nikolino dobré srdce a sklony pomáhať iným, o čom hejteri doposiaľ určite nevedeli.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/miriam.kalisova, Markíza.sk