Utajiť jeden z najvýznamnejších dní v živote vôbec nemusí byť jednoduchá záležitosť, obzvlášť pokiaľ ide o mediálne známu osobu. Priam husársky kúsok sa tak podaril známemu hercovi, ktorého tvár veľmi dobre poznáme z viacerých obľúbených filmov či kultových seriálov.

K nečakanému odhaleniu došlo na tohtoročnom filmovom festivale v Karlových Varoch, kde sa predviedli mnohé populárne celebrity. Po červenom koberci sa okrem iných prešiel aj český velikán Pavel Kríž – na jeho ruke sa už ale tentokrát vynímala obrúčka, čo mnohých fanúšikov poriadne šokovalo.

Pavel Kriz

58-ročného českého umelca pritom dobre poznáme aj v našich končinách. Pavel sa stal totiž priam neodmysliteľnou súčasťou filmovej série “o básnikoch” a mihol sa aj vo viacerých rozprávkach. Herec sa v úlohe doktora tiež zaradil do kolektívu seriálovej rodinky Nemocnice na okraji mesta po dvadsiatich rokoch.

Pavel Kriz

Známy Čech vstup do chomúta tajil niekoľko mesiacov, pričom vernosť pred oltárom sľúbil dlhoročnej priateľke Jolane. Plavovláska, ktorá je od herca mladšia o 15 rokov, zároveň prijala priezvisko Křížová. Manželom k životnej novinke gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jolana Krizova
Jolana Křížová

Zdroj: ahaonline.cz | Foto: Facebook/Jolana Křížová, prima_max, casradio, Pixabay.com