Dara Rolins sa počas svojej speváckej kariéry stala nielen módnou ikonou, ale aj vzorom viacerých českých a slovenských žien. Vďaka svojim vyrovnaným myšlienkam, ktoré pravidelne prezentuje na sociálnych sieťach, sa ako jedna z mnohých známych tvárí stala ambasádorkou jedinečnej myšlienky #fandímeženám od Avonu.

Ako to robí? Aký je jej tajný trik na ceste za pokojnou mysľou a vyrovnanosťou? Na túto otázku sa pozrel aj špecialista MUDr. Boris Ivanič. Podľa neho si blonďavá hviezda stimuluje na svojom tele tie správne akupunktnúrne body. Ktoré to sú? Čudovali by ste sa, ale môžete si ich na nej všimnúť aj počas bežného dňa.

V Darinom prípade to je predovšetkým ucho. „Ucho má veľké spojenie s niektorými hlavnými nervami, ktoré vedú priamo do mozgu,“ vysvetľuje lekár. Práve tieto na prvý pohľad nevinné ozdoby pozitívne vplývajú na zdravotný stav milovníčky jógy. Ich umiestnenie priamo stimiluje istú časť tela, v speváčkinom prípade je to konkrétne zrak, pohyb, psychika či rôzne alergie na potraviny.

Zrak

Psychika

Ruka a žalúdok – alergie na potraviny

Pohyb

Foto: Instagram l Zdroj: pluska.sk/sarm