Svetom šoubiznisu nedávno otriasla nová kauza. Temperamentná herečka Zuzana Fialová vykopala vojnovú sekeru a Adele Vinczeovej hodila rukavičku priamo pred zrakmi svojich sledovateľov. Čo ale vlastne stojí za Zuzaninou nevraživosťou? Zdroj zrejme siaha poriadne ďaleko…

 

Ostrý status

Verejnosť šokoval nedávny šťipľavý status herečky Zuzany Fialovej, ktorý namierila voči moderátorke Adele Vinczeovej: „Včera pred spaním som čítala dáky nový rozhovor s Adelou B., kde opäť uráža umelcov, ktorí sa angažujú v spoločenskom živote. Dáko to nazvala ,módny trend’ a občiansku spoločnosť dáko ,hystéria’. Neviem to nájsť. Neviete mi to niekto postnúť? Je to obalené ,ezožvástami’ o osobnostnom rozvoji a fotkami so psom. Fakt by som to potrebovala nájsť. Dík.“ Z týchto odvážnych slov bolo nad slnko jasné, že blondínka leží Zuzane v žalúdku. Ako sa však ukázalo, konflikt nie je obojstranný – Adela Vinczeová si zachovala chladnú hlavu a na herečkin útok zareagovala viac ako diplomaticky. (Adelinu odpoveď si prečítate >>>TU<<<).

Rozoštval ich Let’s Dance?

Je málo pravdepodobné, žeby svojskú herečku takto vytočil len Adelin rozhovor pre dalito.sk. Ohne nevraživosti v Zuzane údajne tlejú už od čias populárnej tanečnej šou Let’s Dance.

Temperamentná brunetka sa so svojím tanečným partnerom Petrom Modrovským stala víťazkou prvého ročníka, ktorý sa vysielal v roku 2006. V druhej sérii zasadla do porotcovského kresla a v tretej sa chopila moderovania. Práve tento ročník bol zrejme počiatkom spomínaného konfliktu s Adelou – v tretej sérii sa na parkete ukázala sympatická moderátorka, ktorá Fialovej „prebrala“ partnera. Porota Zuzanu nie raz porovnávala s Adelou, pričom štíhlu blondínku vychvaľovali až do nebies. Posledným klinčekom do rakvy bol Adelin úspech s Petrom Modrovským. Kým Zuzana Fialová sa vraj tešila šuškande o iskrení medzi ňou a sympatickým tanečníkom, Adela celú túto hru posunula o úroveň ďalej a srdce niekdajšieho Zuzaninho kurizanta dobyla.

zuzana fialova

Adela priliala do ohňa

Žiarlivosť je silným motívom k nevraživosti, no v tejto kauze nebol jediným. Herečku s podrezaným jazykom isto rozohnilo i to, keď ju Adela sparodovala v šou Milujem Slovensko. Blondínkin pološialený výraz a preafektované vyjadrovanie boli pre Zuzanu verejnou potupou, nad ktorú sa nedokázala povzniesť.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook