Slovenský šoubiznis sa teší z ďalej radostnej novinky! Známa speváčka vstúpila počas prvého augustového víkendu do manželského zväzku, pričom sa jej celú ceremóniu podarilo pred verejnosťou utajiť. Krátko po sľúbení celoživotnej vernosti sa na sociálnej sieti pochválila ikonickými zábermi spred oltára.

30-ročná Veronika Strapková je asi najznámejšou “zverenkyňou” rapera Majka Spirita zo šou Hlas Česko Slovenska, vďaka čomu si už niekoľko rokov plní svoj veľký hudobný sen. V súkromnom živote sa exotická kráska taktiež nemá na čo sťažovať, keďže sa z nej prednedávnom stala šťastne vydatá pani.

Brunetka spečatila osemročný vzťah s partnerom tým najkrajším spôsobom, z obidvoch zaľúbencov sršala nehynúca láska pri každom pohľade. ,,A tak po 8 rokoch šťastia, rozhodli sme sa spolu vykročiť do ďalších, už ako manželia. Verím, že šťastnou nohou. Lebo tam, kde je láska, tam sa dejú zázraky. A ja ďakujem za tento náš zázračný moment. Ďakujem za krásne slová v kostole a za to, čo pre mňa tento moment znamenal. A preto, že Vás mám rada, rozhodla som sa oň s vami podeliť,” znejú slová čerstvej manželky.

Nevesta zvolila kúzelné čipkované šaty s hlbším výstrihom a svadobnú róbu doladila originálnym zapletaným účesom. Mladomanželia zo seba ani na okamih nespustili oči, pričom je zjavné, že si sobášom splnili obrovské a dlhodobé prianie. K úžasnému životnému míľniku srdečne blahoželáme!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Veronikastrapkova | Foto: Instagram/Veronikastrapkova, memophotoagency