Fotomodelka Kristina Dali a vodič sanitky Radovan Dulin sa zaradili medzi najstabilnejšie dvojice jedenástej série reality show Farma. Ani jeden z nich sa však od začiatku netajil tým, že doma zanechal drahú polovičku. Informácie o Kikinom priateľovi, ktoré najnovšie vyplávali na povrch, sú ale poriadne zarážajúce.

Hoci kočka zo západu pred kamerami pôsobí ako drsné a sebavedomé žieňa, nepúšťajúce si druhých ľudí príliš k telu, v živote si prešla viacerými útrapami. Kráska sa priznala, že v mladosti kvôli problémom v rodine holdovala drogám a teraz na povrch vytiahla pravdu o jej vyvolenom, ktorého neustále nazýva priateľom.

kristina dali farma

Počas súkromného rozhovoru so spriazneným východniarom sa modelka priznala, že neznámy muž je v skutočnosti ženatý, a tým pádom sa nejedná o partnera, ale v podstate o milenca. Brunetka sa Radovi zdôverila, že kvôli zamotanému trojuholníku neraz skončila v slzách, a to i po tom, ako ju s neverníkom prichytila jeho manželka.

Kristina Dali

,,Ja som veľmi chcela a veľmi som aj trpela, a to on vie. Vieš ako veľa som plakala? Veľmi veľa. Preto som aj odišla do Ameriky,” priznala Kristina v otvorenej debate medzi štyrmi očami, kedy priblížila ťažké emócie z pohľadu zaľúbenej milenky, ktorá sa stále nachádza len na druhej koľaji.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Markiza.sk, Instagram/Farma.markiza