Od chvíle, kedy najznámejší pár slovenského šoubiznisu Dara Rolins a Patrik Vrbovský ohlásili rozchod, prešla už dlhšia doba. Úspešný raper krátko nato priznal nový vzťah s moderátorkou Jasminou Alagič a hoci si časť verejnosti myslí, že romantické vyznania “čerstvej” dvojice môžu byť cielené kvôli žiarlivosti, opak je pravdou.

Na tieto vzniknuté reči zareagoval pred časom aj samotný Rytmus, ktorý v niekoľkých videách odprezentoval svoj názor o láske a šťastí. Tentokrát načrel trošku hlbšie a prezradil, prečo doteraz nežil tak harmonický život ako po boku Jasminy Alagič. Hlavným dôvodom malo byť usporiadanie jeho priorít – na prvom mieste bola vždy práca.

Žil som iba pre kariéru. Myslel som iba na seba. Ráno som sa zobúdzal s myšlienkou na muziku a večer s ňou zaspával,“ priznal v rozhovore pre magazín Šarm. „Predtým som riešil viac kariéru, bolo to pre mňa prvoradé. Niekedy som po koncerte zvykol ešte ostať v klube alebo sme niekam išli. Teraz, keď ma volajú, nejdem. Jednoducho sa mi nechce, chcem ísť za Jasminou,“ zneli jeho úprimné slová, ktoré jednu dámu potešia a tú druhú rozhodne nie.

Svoj názor, samozrejme, vyjadril aj na najčastejšiu otázku všetkých fanúšikov blonďavej speváčky. Sú príspevky plné lásky publikované (aspoň sčasti) s cieľom podrýpnutia si do Dary Rolins? „Ja s Darou nemám už nič. Svoj vzťah sme ukončili a teraz náhodou, keď Jasminu požiadam o ruku alebo otehotnie, mám sa obávať, čo na to povedia ľudia? Určite nie,“ uviedol bez zaváhania.

Táto téma nenechala chladnou ani Jasminu, ktorá sa pridala k Patrikovmu názoru: „Jasné, že ma zaujímala aj druhá strana. Napadlo mi, či náhodou nemohol niekto utrpieť… Ale potom mi to Patrik takto vysvetlil a pochopila som to.

Po týchto úprimných slovách sa obaja zaľúbenci otvorene priznali, že v budúcnosti túžia nielen po šťastí v partnerstve, ale aj po nádhernej bielej svadbe. My by sme sa nečudovali, keby to bolo v skutočne blízkej dobe, keďže v poslednom čase sa dvojica čoraz viac vyjadruje na tému rodiny, detí či manželstva a dokonca si zaobstarala obrovský dom disponujúci aj detskými izbičkami.

Foto: Twitter, Instagram l Zdroj: Pluska.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.