Po dvoch rokoch sa na obrazovky vracia obľúbená šou SuperStar, ktorá nám sľubuje príval veľkého množstva talentov. Okrem toho nám prinesie aj niekoľko noviniek – novú zostavu poroty, ktorá bude tentokrát až päťčlenná, a úplne novú moderátorku. Kto to bude?

Monika Bagárová, Leoš Mareš, Marián Čekovský, Patricia Pagárová a, samozrejme, ten, bez ktorého by sa nemohla zaobísť žiadna SuperStar – doposiaľ vždy najobávanejší Paľo Habera. To sú mená porotcov obľúbenej speváckej súťaže, štartujúcej na obrazovkách televízií Markíza a Nova už najbližšiu nedeľu.

Pripravovaná séria SuperStar prekvapí aj novou talkšou SuperStar X-tra, prebiehajúcou v rovnakom duchu ako niekdajšia Farma X-tra s Martinom Šmahelom. Bude sa vysielať prostredníctvom webu Markíza Plus, a to vždy po televíznej epizóde, pričom o hlavné slovo sa postará kráska, pre ktorú to bude debutová moderátorská skúsenosť.

Prvou odhalenou členkou moderátorskej zostavy SuperStar je úspešná slovenská modelka Saša Gachulincová, ktorá počas jesene svojím účinkovaním v programe Tvoja tvár znie povedome všetkých presvedčila, že sa v zábavnom priemysle cíti ako ryba vo vode. Spev, tanec, herectvo, podrezaný jazýček, humor, pozitívna energie a v neposlednom rade obrovský šarm – práve týmito atribútmi si blondínka určite získala aj tvorcov speváckej šou.

,,Veľmi sa teším, že som dostala príležitosť moderovať projekt SuperStar X-Tra, ktorý bude plný zaujímavých informácií, hostí a bonusových materiálov,“ prezradila Saša, ktorej prvým “pánom na holenie” bude obľúbený fešák zo seriálu Oteckovia Oliver Oswald.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, sashagachul