Kontroverzná šou Svadba na prvý pohľad vyvoláva u slovenských divákov poriadne rozporuplné ohlasy. Hoci program tohto formátu má v zahraničných televíziách dlhšiu tradíciu, u nás sa jedná o absolútnu novinku. Stovky ľudí však pochybujú o pravosti civilného obradu či o tom, že sa jednotlivé páry v obradnej sieni vidia po prvýkrát v živote. Televízia Markíza sa preto konečne rozhodla podať vysvetlenie na všetky nejasnosti.

Naozaj sa adepti na manželstvo nikdy predtým nevideli? Dá sa sobáš tohto druhu považovať za právoplatný? Prečo sa v druhej časti objavil muž, známy z inej televíznej relácie? V uplynulých dňoch sa vynára čoraz viac otázok a teraz prichádzajú objasnenia.

svadba na prvý pohlad

Kompetentní už minule naznačili, že síce v sobášnej miestnosti pôsobia všetky náležitosti dôveryhodne, svadba nie je tak celkom oficiálna. Najnovšie informácie potvrdzujú, že vzhľadom na závažné skutočnosti týkajúce sa reálneho uzatvorenia manželského zväzku by si žiadna šou nemohla dovoliť podstúpiť obrovské riziká prípadného nezáujmu párikov. ,,Ide o sociálny experiment s prvkami asistovaného manželstva, ktorý sa uskutočnil na základe najnovších psychologických a biologických metód,“ znie vyjadrenie z televízie, doplnené stanoviskom od zdroja magazínu Plus Jeden Deň, tvrdiaceho, že prípadný rozvod by tvorcov projektu stál množstvo financií, času i energie.

Ďalším kameňom úrazu sa stáva veľká nedôvera publika v to, že ženích s nevestou sa zoznámia až pred oltárom.,,Páry sa naozaj uvideli po prvý raz až na vlastnej svadbe. Produkcia šou si dala veľmi záležať na tom, aby sa jednotlivci nestretli až do samotného momentu, kedy sa postavili pred „oltár“. Dokonca aj v deň svadby boli do prvého stretnutia ubytovaní buď každý v inom hoteli, alebo v inej časti hotela s tým, že produkčný tím dohliadal na to, aby neprišlo ani k náhodnému stretnutiu.“ Produkcia si tak stojí za tým, že každý adept na lásku získa budúceho partnera len na základe komplikovaných psychologických či biologických testov od skúseného tímu odborníkov.

julia lubo svadba

Búrlivých odoziev sa dočkala druhá epizóda s Ľubom a Julkou, kde sa objavil aj dobre známy sympaťák Braňo. Ten kedysi účinkoval v jojkárskej zoznamke Take Me Out, kedy si užíval rande v spoločnosti prsnatej kočky Simony Butinovej.

Aká je teda pravda o hosťovaní spomínaného fešáka v tejto šou? Kompetentní odhalili, že Braňo bol taktiež jedným zo záujemcov o srdce mladej dámy v rámci svadby naslepo. Pôvodne bol spoločne s Ľubom vyhodnotený ako ideálna polovička pre Julku, no profesionáli sa nakoniec rozhodli uprednostniť práve Ľuba.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

take me out simona butinová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, YouTube