Markíza nedávno šokovala novým konceptom obľúbenej šou Farma – na statok mieria celebrity, ktorých mená sa postupne odhaľujú. Dnes je ich zoznam už kompletný a my vieme, na koho sa môžete v septembri tešiť.

Jubilejná desiata séria populárnej reality šou Farma bude výnimočná – túto informáciu televízia avizovala len prednedávnom a už nás stihla viackrát šokovať zmenenými podmienkami a osadenstvom. Jednou z tých najpodstatnejších je moderátorka Evelyn, ktorá vystrieda ostrieľanú Kvetu Horvátovú.

Mnohým vŕta v hlave, prečo sa tvorcovia rozhodli zamiešať medzi bežných Slovákov celebrity. Nová Farma má však byť ešte drsnejšia a má byť nespravodlivá – to, čo rozdelí súťažiacich na dva fronty, bude práve sociálny status. Bude to kruté a nespravodlivé. Pôjde o autentickú realitu a prežije iba ten, kto ju pochopí a dokáže sa jej vzoprieť. Aj toto bude nová Farma X!“ informujú tvorcovia.

Zoznam celebrít

Celebrity, o ktorých účasti sme sa už dozvedeli, boli speváke duo Twiins, spevák Robo Mikla a čierny bača Ibrahim Maiga. Najnovšie ale do zoznamu pribudli ďalšie zaujímavé mená – fitness guru a sen všetkých žien Martin Šmahel, moderátorka Katka Brychtová a spiritualistka Silvia Šuvadová. Televízia sa pôvodne snažila do šou pretlačiť aj kontroverznú modelku Silviu Kucherenko, no nepochodila.

Martin Šmahel

martin šmahel

Silvia Šuvadovásilvia šuvadová

Katarína Brychtovákatarína brychtová

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Facebook