Jeden z najúspešnejších slovenských raperov už v minulosti načrtol verejnosti, že uvažuje o ukončení svojej kariéry. A hoci Kali ešte stále vystupovanie na koncertoch neprerušil, jeho definitívny odchod z hudobnej scény zaujíma čoraz viac ľudí. Známy hudobník tak v rozhovore pre TV JOJ prezradil viac.

Petržalský frajer sa nedávnom spojil s legendárnou kapelou I.M.T. Smile a spoločnými silami vytvorili skutočne skvelý hit s názvom Poď so mnou. Dá sa teda povedať, že sa Kalimu skvele darí, a to nielen v kariérnej oblasti, ale tiež v súkromí. Obľúbený interpret sa má totiž už budúci rok stať otcom, takže po boku svojej drahej polovičky teraz prežíva naozaj šťastné obdobie.

Raper však priznáva, že takýto rušný život je pre neho dosť náročný.“My koncertujeme nonstop každý víkend a človek je z toho unavený,” zveril sa počas rozhovoru pre Jojku. Prehovoril tiež o tom, aké je náročné skĺbiť pracovný a rodinný život v spoločnej harmónii, nakoľko sa kvôli tomu vidia s partnerkou len veľmi málo.

kali

Chvíľku nato prešiel Kali na tému týkajúcu sa konca jeho kariéry. Vysvetlil totiž, že ešte ani on sám nemá stále úplne jasno v tom, či bude tento koniec definitívny alebo sa bude jednať len o nevyhnutnú pauzu na oddych. “Nechcem byť ako niektoré kapely, ktoré ohlásia koniec a potom sa vrátia späť. Na druhej strane si uvedomujem, že už som povedal, že končím. Kebyže si to teraz rozmyslím, môže to vyzerať všelijako. Dnes si stojím za tým, že potrebujem pauzu. Okolnosti ukážu, či sa po tej pauze vrátim späť alebo nie,” odhalil na záver debaty budúci otecko. Ako sám priznal, množstvo ľudí ho od tohto kroku veľmi odhovára, no on je presvedčený, že v tejto chvíli rozhodne potrebuje aspoň prestávku.

kali

Zdroj: TV JOJ | Foto: Instagram/DezertKaliMusic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.