Skalné fanúšičky rodinného seriálu s názvom Oteckovia si opäť prídu na svoje. Do deja plného emócií, lásky a konfliktov čoskoro pribudne nová tvár zo Slovenského národného divadla. Dokonca sa tajne pošepkáva, že má poriadne blízko k jednej z hlavných postáv!

Ak patríte k pravidelným diváčkam jedinečného trháku, máte sa na čo tešiť. K skalným Oteckom totiž čochvíľa pribudne ďalší fešák, a to konkrétne herec Richard Autner. Môžete ho poznať napríklad zo seriálu Pravá tvár, kde sa objavil po boku zvučných mien ako Martin Mňahončák, Jozef Vajda či aj speváčky Dáši „Mamby“ Šarközyovej.

V markizáckom projekte by si mal Richard zahrať postavu otca malého chlapca navštevujúceho škôlku, kde pracuje aj večne zarmútená Linda. Medzi týmito dvoma hereckými postavami sa má dokonca strhnúť nečakaný románik, ktorý zvráti dej úplne novým smerom.

Pikošky zo zákulisia

Najväčšou pikoškou sú však klebety rovno zo zákulisia. V šoubize sa totiž tajne pošepkáva o údajnom vzťahu Richarda s herečkou Dominikou Kavaschovou, ktorá hrá v Oteckoch úlohu Sisy. Tieto reči vyvolali predovšetkým fotografie zverejňované na sociálne siete, s to práve hlavnými aktérmi. Či je to však skutočne pravda, je zatiaľ otázne. Pokiaľ áno, Domči pohľad na nového partnera s inou ženou rozhodne nezávidíme, aj ak ide len o herecký výkon.

Foto: Instagram l Zdroj: Pluska.sk