Čoskoro sa na televíznych obrazovkách Markízy spustí dlho očakávaná hudobná šou The Voice ČeskoSlovensko. Množstvo ľudí už teraz so záujmom sleduje mená porotcov či moderátorov, ktoré tvorcovia programu zverejňujú len postupne. Pred pár hodinami sa tak konečne odhalila informácia o druhej moderátorke, ktorá sa objaví po boku českej speváčky Terezy Kerndlovej.

Podľa všetkého sa zdá, že modro-žltá televízia má pre divákov pripravenú skutočne jedinečnú sériu známej speváckej súťaže. Do porotcovského kresla totiž tento rok zasadnú veľmi zvučné mená, ako napríklad Jana Kirschner či raper Kali, ktoré sa stali pre verejnosť obrovským lákadlom.

kali

Čo sa týka moderovania celého programu, kompetentní tentokrát stavili na veľké prekvapenia. Ako prvú odhalili českú spevácku hviezdu Terezu Kerndlovú, od ktorej sa údajne očakáva veľmi prirodzený prejav a úprimné vystupovanie. Čerešničkou na torte sa však pre Slovákov stáva meno jej novej kolegyne!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Veľké odhalenie

Rolu moderátorky si tak po dlhšom čase znovu odskúša obľúbená slovenská speváčka Mária Čírová. Tá sa už v minulosti objavila v markizáckej relácii “O 10 rokov mladší”, kde sa jej výborne darilo. Horúcu novinku potvrdila na svojom profile aj samotná nadaná umelkyňa.

Tak už je to oficiálne vonku! Bolo ťažké držať to v tajnosti pred vami celý december, ale teraz sa už konečne môžem aj ja o túto radosť podeliť. Spolu s mojou úžasnou parťáčkou Terezou Kerndlovou budeme moderovať tohtoročnú najväčšiu hudobnú šou The Voice ČeskoSlovensko,” prezradila usmievavá kráska, za čo si od fanúšikov vyslúžila veľké ovácie.

The Voice

The Voice

Zdroj: Instagram/Mariacirova | Foto: Instagram/Mariacirova, dezertkalimusic