Piata séria česko-slovenskej šou Superstar má svoju víťazku. Stala sa ňou Tereza Mašková, ktorá od začiatku získala priazeň divákov vďaka svojmu neuveriteľnému talentu. Sympatie však neprevládali v rámci celej šou a práve preto sme boli častokrát svedkami sporov, ktoré sa zapísali do pamätí hlasujúcich.

Anketa, ktorá sa uskutočnila v Českej republike, bola zameraná na prieskum názorov ľudí, ktorí pravidelne sledovali spevácku šou. Spomedzi porotcov a moderátorov hlasovali za svojich obľúbencov a naopak za tých, ktorých by v budúcom ročníku už vidieť nechceli. Výsledky boli zistené na základe odpočítania negatívnych hlasov od tých pozitívnych.

Najlepšie dopadol ostrielaný kat Paľo Habera, ktorý získal až 95 % pozitívnych hlasov. Hneď po ňom nasledoval moderátor Leoš Mareš, ktorý s 88 % predbehol druhého porotcu a nováčika Bena Cristovaa, ktorý mal 67 % úspešnosť. Matěj Ruppert zostal len tak-tak na pozitívnej hladine s 58 % dobrých reakcií.

Najviac negatívnych hlasov padlo na ženské pokolenie. Katarína Knechtová obdržala 67 % negatívnych reakcií, pričom je možné, že zlú reputáciu spôsobila najmä kauza s hodnotením výkonu Tomáša Křižku. Viac informácií nájdete —>TU<—

Čo však väčšina fanúšikov exotickej moderátorky nečakala bol totálny prepadák od českých kritikov. Schytala celých 90 % negatívnych hlasov, čím sa zaradila na miesto najviac “nechcenej tváre” v budúcej sérií Superstar.

Foto: Instagram l Zdroj: Superstar-2018.cz

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.