Bývalá finalistka súťaže Miss Universe Xénia Gregušová momentálne žiari ako jedna z najvýraznejších hviezd v rámci reality šou Farma. Fanúšikov si získava nielen milým správaním a prejavom rozkošného neviniatka, ale taktiež do očí bijúcou krásou, akú majú Gregušovci v rodine – bratom atraktívnej plavovlásky je v internetovej sfére dobre známy fešák!

Virtuálna realita dnes hýbe svetom, čoho si je veľmi dobre vedomý aj slovenský mladík, pôsobiaci na viacerých sociálnych sieťach pod pseudonymom “Vladis jpg”. Jeho vtipné i poučné príspevky môžete objaviť na Instagrame, YouTube či TikToku, kde ho sledujú tisíce nadšencov.

vladis greguš

Aktívny influencer so srdečným úsmevom má na všetkých kanáloch vybudovanú pomerne slušnú fanúšikovskú základňu, málokto však možno tuší, že je bratom jednej z najobľúbenejších farmárok súčasnosti. Vladis sa totiž celým menom volá Vladimír Greguš – už priezvisko jasne napovedá, odkiaľ vietor fúka.

Aktuálna duelantka Xénia doma “ukrýva” sympatického a šikovného súrodenca, ktorý sa v oblasti internetového pôsobenia snaží už pár rokov urobiť dieru do sveta. Len na Instagrame ho sleduje viac ako 10-tisíc ľudí, pričom ešte väčšie úspechy žnú jeho videá na kanáli YouTube či na modernej platforme TikTok. Nech sa páči, zoznámte sa s Vladisom Gregušom!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/Vladis.jpg | Foto: Instagram/Vladis.jpg, Xenia_gregusova, YouTube