Dara Rolins je už na scéne 38 rokov, čo vyznieva naozaj neuveriteľne, nakoľko sa speváčka k tomuto číslu zďaleka nepribližuje ani len výzorom. Do obdobia detskej slávy sa kráska vrátila prostredníctvom videa, ktoré vás rovnako ako jej fanúšikov poriadne pobaví!

Úspešná československá ikona je veľmi milá osôbka, ktorá všade, kde príde, okolo seba rozosieva úsmevy a radosť. Avšak pred ústa si Dara Rolins servítku rozhodne nekladie, čoho dôkazom je podarený príspevok z čias, kedy bola ešte len dievčatko. Už vtedy však mala speváčka poriadne podrezaný jazýček!

Dara Rolins

,,Čekni až do konca, kedy sa dostaví záludná otázka, ktorú s prehľadom odpálkujem,” napísala ku krátkemu televíznemu záznamu Rolins. Vo videu sa jej totiž fanúšička Anka opýtala, či by svoj hlas vymenila za jej céčka.

Dara Rolins

,,No tak svoj hlas by som vymieňala nerada za hocičo, no a už vôbec nie za céčka. Céčka nie sú moderné a neletia,” mladá spevácka hviezdička stručne a jasne odpálkovala obdivovateľku, čím nesmierne pobavila všetkých sledovateľov na Instagrame vrátane známeho stylistu a fotografa Lukáša Kimličku. ,,Ale si ju od*ebala,” Darin dobrý kamarát sa nezdržal vtipného komentáru.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi