Je tomu iba pár dní, čo aktuálna superstar Emma Drobná odcestovala do Londýna, aby v uliciach anglickej metropoly nakrútila svoj v poradí už druhý videoklip, tentokrát ku skladbe ,,Words”. Keďže pracovnú časť týchto dní má krásna speváčka už úspešne za sebou, spolu s priateľom Štěpánom Urbanom si momentálne užíva ničím nerušený oddych v slnečnom Chorvátsku. A že sa dievča vôbec nemá zle! 

Talentovaná, krásna a obľúbená. Sympatická speváčka Emma Drobná nepatrí medzi celebrity, ktoré by sa potrebovali neustále pretŕčať polonahými fotkami na sociálnych sieťach, no tentokrát urobila ,,výnimku”. Opálená hudobníčka poodhalila fanúšikom kúsok zo svojho súkromia a na Instagrame zverejnila zopár snímok zo svojej aktuálnej dovolenky v Chorvátsku. Celé plavky, hnedá pokožka, žiariace oči a usmiata tvár- aj takto by sa dali definovať fotografie Emmy s priateľom Štěpánom, ktorí si s priateľmi užívajú slnečné lúče a sladké ničnerobenie pri mori. No nepristane jej to opálenie? :)

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)