Speváčka Dominika Mirgová odštartovala svoju kariéru v SuperStar, kde pôsobila ako 15-ročná. Populárna interpretka otvorene hovorí o nástrahách šoubiznisu, ktorý ju ukrátil o časť života, no mnohým ju obdaroval. 

Atraktívna kráska je zároveň aj mamičkou 6-ročného Peťka. Ten sa objavil i v šou Tvoja MINI tvár znie povedome, kde ukázal, že je na pódiu ako doma. Dominika teraz prijala pozvanie do talkšou Mateja Sajfu Cifru Level Lama.

Umelkyňa moderátorovi počas rozhovoru prezradila, že si vie predstaviť, ako Peťko kráča v jej šľapajach. ,,Dúfam, že, áno. Ja by som chcela,“ povedala Mirgová, uvedomujúc si svetlé i tmavé stránky popularity. ,,Tak som sa rozhodla… Myslím si, že ak môj syn bude chcieť ísť touto cestou, tak neviem, či chcem, aby to na Slovensku robil,“ prekvapila pôvabná blondína. Avšak dodala, že jej chlapček nie je nadaný len v hudbe.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Má blízko k futbalu. Naozaj sa tomu, že venuje, má 3-krát do týždňa tréning, hrá za Spartak v U7 dokonca,“ pýši sa hrdá mamička, ktorá je kvôli čerstvému prváčikovi ochotná opustiť aj domovinu.

Foto/Zdroj: YouTube – Sajfa, Instagram/dominikamirgovaofficial/tvmarkizaofficial