Tehotná hviezda markizáckych Oteckov ešte koncom minulého roka fanúšikov zarmútila správou o odchode zo seriálu. Mária Bartalos sa totiž rozhodla naplno sa venovať materským a iným pracovným povinnostiam, do ktorých sa spoločne s manželom Adriánom usilovne pustili. Na povrch však vyplávali prekvapivé informácie o tom, ako by mal koniec seriálovej Lindy vlastne vyzerať.

Viacerí diváci sa zhodujú v tom, že Tomáš a Linda patria v obľúbenom programe medzi najkrajšie páry. Hoci bol vývoj ich vzťahu strastiplný, napokon zaľúbenci cestu k sebe našli. Mnohí tak dúfali, že by sa tehotenstvo Mary Bartalos mohlo preniesť aj do deja v podobe radostného očakávania sympatickej televíznej dvojice.

oteckovia

Herečka tieto dohady vyvrátila ešte v zárodku, keď verejnosť rázne informovala o tom, že v natáčaní pokračovať neplánuje. Keďže prominentná tehuľka už rastúce bruško skrývať nedokáže, je úplne jasné, že koniec krásnej učiteľky sa pomaly ale isto blíži. Viacerí diváci však prostredníctvom sociálnej siete prezradili niečo, s čím sa fanúšikovia milovanej herečky budú zrejme len ťažko vyrovnávať.

Šokujúce informácie

,,Linda sa tento týždeň vyspí s Jarom a potom sa pôjde ďalej vzdelávať. Už nebude hrať a nebudú spolu,” prekvapila zaujímavým odhalením jedna z diváčok. Ak by ste si ale mysleli, že takáto reakcia bola ojedinelá, mýlite sa. K rovnakému názoru sa totiž postupne priklonilo čoraz viac ľudí, ktorí údajne tieto informácie získali z overených zdrojov.

oteckovia

,,Len škoda, že sa v piatok Linda vyspí s Jarom. Samozrejme, že ju bude trápiť svedomie a bude si to vyčítať, a odsťahuje sa od Tomáša, pôjde študovať a už sa neukáže,” ozval sa ďalší fanúšik Oteckov. ,,Linda sa vyspí s Jarom, odsťahuje sa a už babo s Tomášom mať nebude,” znela ďalšia reakcia.

Podľa názorov ľudí by tak k zlomovej epizóde malo dôjsť už koncom tohto týždňa, kedy vraj kráska skončí v náručí špekulanta Jara, čo by malo znamenať jej definitívny a smutný odchod z príbehu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Oteckovia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.