Markizácky sociálny experiment s názvom Svadba na prvý pohľad sa teší obrovskej popularite. Nie vždy sa však hlavní hrdinovia zachovajú podľa počiatočných predstáv odborníkov, ktorí pri výbere z času na čas riskujú. Spoluorganizátorka z televíznej šou krátko pred koncom vysielania zosumarizovala detailný vývoj románikov aj s menšími prognózami do budúcna.

Kým jeden párik doslova šokoval rýchlym nástupov úprimných citových prejavov či intimity, iní mladomanželia si k sebe hľadali cestu trochu dlhšie. Druhá séria svadobného programu dokonca priniesla i jedno totálne fiasko, kedy pokusy o lásku skončili ešte skôr, než by dvojica vôbec zahájila spolužitie. Čo stálo v pozadí nedorozumení?

svadba na prvý pohlad

Veronika a Adam

Diana Fabianová priebeh známostí po celý čas sledovala, a tak mohla priniesť otvorený prehľad o tom, kde v určitých momentoch nastala chyba. V prípade Veroniky a Adama išlo skutočne o prekvapivé sklamanie, keďže začiatok svadby naznačoval, že by k sebe mohli mať veľmi blízko. Napokon ich ale odlúčili rozdielne pohľady na úsilie toho druhého.

„Ich párová dynamika bola ako oheň a voda. Bolo tu isté zacyklenie, ktoré im neumožnilo vidieť, že sa treba nadýchnuť a snažiť sa pozrieť na to s odstupom, akoby očami toho druhého. Nebrať hneď veci osobne, lebo zámer nemusel byť zlý,“ tvrdí odborníčka, neskrývajúc rozhorčenie z toho, ako prudko ženích do nevesty počas posledných rozhovorov vyskakoval.

veronika adam svadba na prvý pohlad

Diana a Michal

Náročnou cestou si prešli manželia Diana a Michal, v ktorých sa východniarsky temperament veru nezaprel. Ich neustále doťahovačky pôsobili miestami až komicky, no neskôr sa im podarilo dopracovať sa k určitej harmónii. Markizáčka si však myslí, že 38-ročný manažér do nápravy vzťahu nezapojil toľko snahy ako jeho polovička.

,,Nemalo by to byť len o hádkach, no sem-tam nejaká vzťah posúva vpred. Tu ich bolo možno príliš, Diana sa cítila Michalom nevypočutá. Vyskytlo sa príliš veľa hrán, ktoré bolo treba obrúsiť. Ujasniť si mantinely. Definovať si, čo je už za hranicou únosnosti. Myslím, že to bola riadna makačka pre Dianu. Aj škola pre Michala, i keď to na sebe nedal znať,“ Fabiánová zároveň vyjadrila osobnú prognózu toho, ako môže tento pár v reálnom živote časom dopadnúť.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Michal bol ťažký oriešok. Iné by to už vzdali, no ona skutočne bojovala, často sa podľa mňa aj sebazaprela. Dúfam len, že si to Michal uvedomuje a váži si to. Ona ho úprimne ľúbi. Ak Michal premešká túto príležitosť a nezapracuje na sebe, vzťah sa rozpadne a on to podľa mňa neskôr oľutuje,“ dodáva.

diana a miso svadba

Tereza a Milan

Bezpochyby najostrejšie sledovanými adeptmi na lásku sa stali český tréner Milan a jeho vyvolená princezná Tereza. V tomto prípade sa dalo zhodnotiť len toľko, že profesionáli zo šou pri nahradzovaní pôvodného manžela veľa riskovali a údajne sa dosť báli, ako to celé dopadne. Hrdličky však prekonali všetky očakávania a na divákov zapôsobili ako očarujúci zaľúbenci z romantických filmov.

tereza a milan svadba

Vierka a Michal

V prípade dvoch zrelších osôb Michala a Vierky nastalo v radoch expertov hlboké sklamanie. „Mysleli sme si, že to pri nich oveľa lepšie zafunguje. Je mi úprimne ľúto, že to tak skoro vzdali. Niečo sa tam udialo a už to nešlo vrátiť späť. No taký je život,“ Fabiánová vidí najväčší kameň úrazu v rozdielnej interpretácii pohľadov a v brunetkinej rýchlej odmeranosti.

„Vierka odčítala (verím, že nesprávne) Michalove správanie ako odťažité, pre ňu to bol signál, že Michal nemá hlbší záujem o ňu, o jej osobu so všetkým, z čoho sa skladá. Nevravím, že to tak bolo, ale že to bola jej interpretácia. Michal tvrdí, že z jeho strany záujem bol. Keď však dvojica raz nastúpi na tento vlak rozdielnych interpretácií, ťažko preskočí späť na správnu výhybku. Vierka je v citoch radikálna. Keď zistila, že vzťah s Michalom nechce, tak to na tvrdo, hoc i predčasne uťala. V tomto napríklad bola absolútna dávka radikálnej úprimnosti,“ známa expertka uzatvára hodnotenie párov z druhej série šou Svadba na prvý pohľad.

vierka a michal svadba

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Tvmarkizaofficial