Už najbližší piatok sa na obrazovkách Markízy zoznámime so štvrtým párom Svadby na prvý pohľad, pričom šou bude prebiehať inak, ako sme boli doteraz zvyknutí. Pri výbere ženícha totiž dôjde k šokujúcemu momentu – nevestu Terezu bude pred oltárom čakať iný muž, než pôvodne mal.

25-ročnej čašníčke Tereze vybrali vzťahoví experti o štyri roky staršieho muža menom Martin. Po tom, ako milovníčka športu obdržala obálku s pozvaním na svoju svadbu, rozhodla sa, že si pred veľkým dňom ešte vyformuje postavu. Aby vyzerala v šatách tip top, o pomoc poprosila trénera Milana. V ten moment však určite ani netušila, ako fitnessák zamieša karty.

Ako sa hovorí, človek mieni, život mení, pričom v tomto prípade priložila ruku k dielu aj trojica odborníkov. Milan sa totiž do Terezy zaľúbil na prvý pohľad, po čom nasledovalo prihlásenie sa do šou a vykonanie potrebných testov.

,,Toto nie je v súlade s pravidlami experimentu, kde sa majú zoznámiť dvaja neznámi ľudia. Ak pristúpime k zmene pravidiel, musíme mať veľmi silné dôvody prečo to spraviť,” vyjadrila sa matchmakerka Diana Fabiánová. Nakoľko zhoda medzi Terezou a Milanom bola väčšia než s pôvodne vybratým ženíchom Martinom, v svadobných prípravach došlo k šokujúcemu zvratu.

Tri dni pred obradom sa Martin dozvedel, že jeho vyvolenej našli experti lepšieho partnera, a tak sa napokon ženiť nebude. Ako dopadne tento svadobný trojuholník, aký sme doposiaľ v šou ešte nevideli, sa dozvieme už v piatok večer na Markíze.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Funmagazin.sk, Voyo