Ak ste o ňom ešte nepočuli, je najvyšší čas to napraviť! Jeho vzhľad totižto určite stojí za povšimnutie, o hlase ani nehovoriac. Takýchto umelcov s výzorom modelov predsa len nie je veľa a Ramin je skutočne kus, ktorý poteší nielen vaše oči…

Ramin Karimloo je 39-ročný iránsko-kanadský spevák a herec, ktorý zažiaril už v nejednom svetovom muzikáli. Za jeho najväčšie úspechy možno jednoznačne považovať získanie hlavných mužských postáv v muzikáloch The Phantom of the Opera a Les Misérables.

Za postavu Jeana Valjeana (Bedári), ktorú stvárnil na Broadwayi v roku 2014, získal dokonca ocenenie Tony Award za najlepšieho herca v kategórii Muzikál. Po kariére speváka pritom túžil už od detstva. Do hlavnej postavy z Fantóma opery sa zamiloval už ako dvanásťročný a práve vtedy padlo rozhodnutie, že si titulnú rolu v tomto predstavení raz sám zahrá a sen sa mu po rokoch skutočne splnil.

Okrem pracovných úspechov však zažíva charizmatický herec aj tie súkromné. Po náročných predstaveniach naňho doma čaká manželka Amanda a dve spoločné ratolesti – synovia Hadley a Jaiden, ktorí môžu byť na svojho fešného otecka právom pyšní.

Ramin Karimloo

From Now On

Losing

Video: YouTube | Foto: Instagram/Ramin Karimloo