Život na internáte prináša rôzne nástrahy. Okrem straty súkromia sú to taktiež papierové steny, cez ktoré neraz počujete aj to, čo nechcete. A keď sa to znásobí hormónmi, ktoré sa búria v mladých študentoch, oheň je na streche.

Jenna študuje na univerzite v New Yorku a jedného dňa mala nepríjemný zážitok so svojím susedom, ktorý si to vo vedľajšej izbe užíval tak nahlas, že sa nemohla na nič sústrediť ani zaspať. Popod dvere mu teda poslala odkaz, v ktorom ho žiadala, aby sa nabudúce trochu utíšil.

„Ahoj, sused. Užívaj si to, prosím ťa, trochu tichšie. Niektorí z nás sa pokúšajú aj spať a nemyslieť na to, že sú sami. Rob si to koľko chceš, ale stíš sa, prosím. Ďakujem!“

Na druhý deň Jennu čakalo veľmi milé prekvapenie v podobe čokolády a ospravedlňujúceho odkazu, ktorý jej sused poslal popod dvere.

„Milá suseda, veľmi ma to mrzí. Neuvedomil som si, ako veľmi hlasný som bol. Dúfam, že sa to už nebude opakovať a ďakujem za tvoj nečakaný, no zaujímavý odkaz. Neboj sa, nebudeš naveky sama, ten pravý určite čoskoro príde. Ja som bol single 18 rokov. Ešte raz sa ospravedlňujem a dúfam, že si vychutnáš túto čokoládu.“

Originálny a pozorný chlapec, nemyslíte? :-D

Zdroj: someecards.com | Foto: Twitter/Jenna Levine