Už to bude skoro rok, čo sa manželia Cifrovci stali šťastnými rodičmi rozkošnej dcérky Sáry. Malá hviezdička okamžite zaplnila instagramové profily obidvoch moderátorov, avšak manželia sa držia zásady neukazovania tváre svojho dieťatka. Napriek tomu zabávač Sajfa už teraz pyšne avizuje, že od jeho princezničky môžeme očakávať veľké skutky – okoliu to dáva najavo jediným gestom!

Napriek tomu, že sa moderátorka Veronika Ostrihoňová pobrala v lete minulého roka na materskú dovolenku, na pracovné činnosti rozhodne nezanevrela. Malá Sára je tak mnohokrát nielen tichým svedkom, ale tiež aktívnou súčasťou pri natáčaní nových videí, kde svojich rodičov sprevádza pri produkcii čerstvých diel.

sára

Dievčatko sa stalo od narodenia prirodzenou súčasťou šoubiznisu, keďže obidvaja jeho rodičia sú mediálne známymi osobnosťami. S tým sú zjavne spojené určité očakávania, ako by sa mohlo také bábätko na verejnosti asi prezentovať.

Hviezdny outfit pre bábätko!

Sajfa s Veronikou sa rozhodli milovanú ratolesť odlíšiť od ostatných detí spôsobom, pre aký sa rozhodli aj iné mená zo svetového šoubizu, ako napríklad vplyvná influencerka Kylie Jenner a raper Travis Scott. Dcérke zakúpili rovnaké tričko nadmernej veľkosti, na ktorom stojí veľavravný text.

,,Detské oversize tričká sú tak roztomilé. A čo je Sára horšia ako dcéra Kylie Jenner a Travisa Scotta? “They want us to blend in” – Oni chcú aby sme splynuli (s davom)… Ale my im to nikdy nesplníme. Prvý Sárin album čakaj 2040!” hrdý takto si zavtipkoval naznačujúc, že výnimočnosť vlastného potomka potláčať nikdy nemieni.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

sára sajfa

Zdroj|Foto: Instagram/Sajfa