Reality šou Farma žne u Slovákov natoľko obrovské úspechy, že TV Markíza už čoskoro prinesie na obrazovky neuveriteľnú 14. sériu. V tej úplne prvej sa stala kráľovnou krásna Andrea Járová – viete, ako vyzerá v súčasnosti?

Andrea Járová múti vody modelingu už od svojich 15-tich rokov. Prelom v jej kariére nastal v novembri 2009, keď sa mladá Bratislavčanka objavila na titulke slovenskej verzie mesačníka Playboy, pričom následne vďaka čitateľským hlasom dokonca obdržala titul slovenská playmate roku 2009.

Úplný vrchol prišiel v roku 2011 spolu s reality šou Farma, pri ktorej zrejme nikto nečakal, že finančná výhra skončí práve v rukách prsnatej blondínky. Tá totiž počas svojho účinkovania dokázala, že je slečnou do voza i do koča.

Foteniu obnažených záberov sa víťazka prvej série úspešnej reality šou venuje dodnes. Jej Instagram je doslova ukážkou ženského se*epílu a bezstarostného života, v ktorom si človek užíva slnko, more a osviežujúce drinky. Čo ale rozhodne taktiež stojí za pozornosť, je skutočnosť, že 38-ročná kráska vôbec nestarne!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/playmateandrea, Facebook/Farma