V poslednom dieli markizáckej relácie O 10 rokov mladší diváci sledovali premenu dvoch dobrých priateľov Martina a Silvie, pričom celkom po prvý raz sa na televíziu hrnula kritika fanúšikov za nevydarený výzor. Najviac sa skloňovalo meno sympatickej mamičky. 

Tímu odborníkov diváci najčastejšie vytýkali zlý účes a oblečenie, ktoré vraj na veku Silvie zapracovalo presne opačným efektom, než by mala relácia fungovať. A i keď blonďavá dáma na sociálne siete snímkami zo súkromného života neprispieva, máločo o účastníčke O 10 rokov mladší prezradilo jej okolie.

,,Silviu poznám osobne. Je to úžasná a charizmatická osoba. Táto premena je niekoľko rokov stará. Je pravda, že tie šaty ju urobili nižšou a voľba holých rúk nebola šťastná. Ale ona vyzerá neskutočne mlado, sviežo, spokojne, stále usmiata a Kubi jej robí naozaj veľkú radosť,” vyjadrila svoj názor na oficiálnej facebookovej stránke Markízy neznáma. Na vlnu kritiky zareagovala aj jedna z našich čitateliek.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je to zlatá a férová duša. Toto bolo len pre šou pre televíziu. Viem, že Sisa má aj vkus a cit pre krásu. Terez je naozaj krásna žena. Pozrite si ju dnes a doma. Sledovanosť je sledovanosť a to, čo sľúbili aj dodržali. Je naozaj mladšia a vyzerá úžasne,” objavilo sa v komentároch, na základe ktorých je jasné, že mamičke zmena rozhodne prospela.

Foto: TV Markíza | Zdroj: Facebook – Televízia Markíza, Slowakwoman.sk