Keď v roku 2007 dnes už úspešná spisovateľka Evita Twardzik Urbaníková debutovala románom Všetko alebo nič, zrejme sa jej ani nesnívalo, akú obrovskú kariéru má pred sebou. O deväť rokov neskôr dostala knižka dokonca filmovú podobu a tá sa doteraz teší veľkej obľube, pričom poľskí hlavní protagonisti si Slovenky úplne obtočili okolo prstov. Páčili by sa vám ale Jakub a doktor Bystričan aj dnes? 

Do januára roku 2017, kedy na plátna zavítala snímka Všetko alebo nič, ktorú si len počas premiérového víkendu pozrelo neuveriteľných 64 931 divákov, boli pre nás tváre hercov Michała Żebrowskeho a Pawela Delaga neznámymi. O to príjemnejšie bolo sledovať ich výkony po boku slovenskej hviezdy Táne Pauhofovej.

Kým 48-ročný rodák z Varšavy stvárnil bohatého a aragontného developera Jakuba, jeho o tri roky starší kolega Pawel z Krakova sa zhostil pozitívnejšej postavy srdečného a romantického doktora Bystričana.

Od doby, kedy sa Poliaci pohybovali na pľaci romantickej snímky, ktorej príbeh dokáže zakaždým rozosmiať i poriadne chytiť za srdce, ubehlo 5 rokov. Za ten čas sa však fešáci absolútne nezmenili a stále vyzerajú rovnako príťažlivo. Ktorý viac, už necháme na vás. :)

Michał Żebrowski

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pawel Delag

Foto: Instagram/paweldelag, zebrowski.michal, TV Markíza