Meno Grecia Colmenares možno mnohým z vás veľa nehovorí. Keď sa však povie Manuela, všetky ženy 30+ si rozhodne vybavia latinskoamerickú Barbie, ktorá pred približne 25-timi rokmi vládla našim obrazovkám. Viete ale, ako hviezda telenoviel vyzerá dnes?

Chudobná a krásna slúžka, ktorá v dome, kde pracovala, stretla osudovú lásku. To je síce hlavná pointa viacerých latinskoamerických seriálov, avšak len v Manuele si ústredná herečka Grecia Colmenares zahrala rovno dve postavy – sestry Manuelu a Isabelu. Dramatický vývoj v poradí druhej telenovely, ktorú vysielala slovenská televízia, sledovali v tom čase všetky generácie od najmenších detí až po najstaršie babičky a dokonca aj dedkov.

Vzhľad 30-ročnej dlhovlasej blondínky, pripomínajúcej bábiku Barbie, obdivovali ako ženy, tak i muži. Inak však tomu nie je ani dnes. Venezuelsko-argentínska hviezda sa už síce na našich obrazovkách neobjavuje, no to neznamená, že v Južnej Amerike nie je obsadzovaná. V Argentíne je Grecia dokonca jednou z najlepšie platených herečiek, ktorá je vo svojich 57 rokoch aktívna aj na Instagrame. Pri pohľade na jej fotky však budete mať pocit, že táto dáma zastavila čas – vyzerá totiž takmer rovnako, ako keď stvárňovala slávnu Manuelu!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Takto dnes vyzerá Grecia Colmenares

Úvodná zvučka z telenovely Manuela

Foto: Twitter, Instagram/greciacolmenares7