Tak ako vo svete, aj na Slovensku počet prípadov nákazy koronavírusom neubúda, práve naopak. Mnoho známych osobností sa preto prostredníctvom sociálnych sietí rozhodlo prehovoriť ľuďom do duše a motivovať ich k tomu, aby sa proti Covid-19 išli dať zaočkovať. Pripojila sa k nim i najznámejšia influencerka Zuzana Plačková?

Zuzanu Plačkovú sleduje na Instagrame viac ako 800-tisíc ľudí. Populárna kráska vie tak svojimi príspevkami ovplyvniť správanie či myslenie obrovskej masy Slovákov. A hoci sa jej to v rámci podnikateľských aktivít veľmi úspešne darí, čo sa týka kontroverznej témy vakcinácie, tu sa pohľad na vec nikomu vštepiť nesnaží.

zuzana plackova

,,Môj profil je miesto, kde sú si všetci ľudia rovní bez rozdielu, či ste alebo nie ste očkovaní. A na tomto profile vám nikdy nikto nebude váš názor nijak meniť ani vnucovať niečo, čo by ste mali so svojím zdravím robiť…,“ napísala podnikateľka z Čadce, zrejme narážaujúc na slová hercov, moderátorov či komikov, ktorí motivujú národ k očkovaniu.

Obľúbená influencerka ďalej priznala, že aj jej domácnosť s manželom Reném sa skladá z dvoch stránn. ,,Nikdy by som názor môjho muža nemenila a preto to nebudem robiiť ani na mojom profile a už vôbec nie za peniaze… Dávajte si na seba pozor a hlavne buďme všetci zdraví,“ odkázala fanúšikom Zuzana.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plačková, Facebook/Ministerstvo zdravotníctva Slovenskej republiky