91. ročník odovzdávania najvzácnejších filmových ocenení už klope na dvere. Veľkolepá noc Oscarov však tento rok prinesie obrovské prekvapenie v podobe markizáckej účasti – teda aspoň v najnovšom videu z dielne populárneho humoristu Fera Joka, ktorého veľmi dobre poznáme ako dotieravú upratovačku Maju z Markízy.

Maja, postrach Markízy patrí na internete medzi najvtipnejšie postavy. V humorných videách si pravidelne berie na paškál rôzne udalosti vystrihnuté z aktuálneho diania v našom i zahraničnom šoubiznise. Nedávno sa veľkej sledovanosti tešila napríklad aj búrlivá telenovela v hlavnej úlohe s Adelou Vinczeovou.

adela vinczeova

Fero Joke si tentokrát posvietil na jednu z najsledovanejších udalostí posledných dní, ktorou je bezpochyby odovzdávanie prestížnych Oscarov. Ak ste si ale mysleli, že obľúbená markizáčka Maja sa na prominentnú udalosť bude len potajomky prizerať – ste na veľkom omyle.

Sebavedomá hviezda Markízy totiž v najnovšom videu doslova prepísala históriu, keď sa stala jedným zo šťastlivcov pýšiacich sa vzácnou soškou. V mimoriadne vtipnom spracovaní odovzdávania filmových cien nechýba nástup po červenom koberci, vyhlásenie netradičného víťaza v novej kategórii Najlepšia ženská herečka v drámeči emotívna ďakovná reč v ťažko identifikovateľnom jazyku. Celú scénku si môžete pozrieť v priloženom videu nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Nové video od veselej Markizáčky

Zdroj/Foto: YouTube