35-ročný markizák má napriek pomerne nízkemu veku za sebou skúsenosti, s akými sa mnohí ľudia nikdy pasovať nemuseli. Obľúbený redaktor Boris Pršo, ktorý sa už celé mesiace zotavuje z nečakanej mŕtvice, má ale konečne obrovský dôvod na radosť!

Boris kedysi poriadne vydesil nielen fanúšikov, ale i kolegov z brandže, keď po náhlom kolapse skončil v nemocnici. Jeho zdravotný stav bol vtedy natoľko vážny, že sa musel úplne vzdať akýchkoľvek pracovných či iných náročných činností.

boris pršo

Po necelých dvoch rokoch je ale situácia neporovnateľne lepšia a moderátor všetkým neustále dokazuje, že svoj životný boj rozhodne nevzdáva. Vo februári ostali diváci televízie Markíza mimoriadne natešení, keď sa usmievavý fešák po dlhšej odmlke na obrazovkách znovu objavil ako súčasť ostro sledovanej Oscarovej noci.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa najnovších informácií by sa mal Boris už onedlho vrátiť do modro-žltej televízie na plný úväzok – a to priamo do relácie, ktorá je jeho najväčšou srdcovkou. „Markíza mi hodila hneď niekoľko rukavíc, ale ja sa vrátim do Reflexu. Budem pre nich normálne vyrábať nejaké šoubizové veci,“ známy redaktor prezradil pre Nový čas.

Boris Pršo by mal do práce v Záhorskej Bystrici nastúpiť už počas najbližšej jesennej sezóny, pričom nateraz sa bude venovať hlavne príprave reportáží pre reláciu Reflex.

pršo

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/borisprso, viktorvincze