Po včerajšej policajnej razii v byte a dome manželov Zuzany Plačkovej a Reného Strausza pôsobili obaja, akoby sa nič vážne nedialo. To si zrejme ešte ani jeden z nich neuvedomoval vážnosť situácie. V prípade dokázania viny im totiž hrozí poriadne vysoký trest!

,,Nech mi aspoň follow dajú,” kričala spútaná Zuzana Plačková popri tom, ako ju Národná kriminálna agentúra viedla z jej bratislavského bytu k luxusnému autu. Následne známa influencerka spomenula, že svoje vyjadrenie poskytne na Instagrame. Zdá sa ale, že tak skoro to nebude.

Po noci strávenej v policajnej cele v Galante sa brunetku pri odchode z policajnej stanice podarilo zachytiť TV JOJ.,,Ja som čestný a podnikavý človek a myslím si, že ľudia, ktorí ma poznajú a sledujú na mojom instagrame, tak sú si toho vedomí. Takže vyjadrím sa na Instagrame,“Plačková uviedla pre Jojku.

Vyjadrenie pre TV JOJ

Aký trest hrozí obvineným?

O niečo neskôr prebehol v Trenčíne 50-minútový výsluch, na ktorom podľa informácií TV Markíza podnikateľka všetky obvinenia poprela. Ako už ale určite viete, z trestných činov Založenie, zosnovanie a podporovanie zločineckej skupiny a Nedovolaná výroba omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi boli vyšetrovateľom Národnej kriminálnej agentúry Zuzana s Reném napokon obvinení. Rovnako ako ďalším trinástim obvineným osobám im tak v prípade dokázania viny hrozí trest od 15 do 20 rokov väzenia. Avšak to nie je všetko.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Podľa našich informácií sa v súvislosti s týmto záťahom hovorí aj o najvyššom paragrafe 20 – 25 rokov a doživotie,“ šokuje na svojom Instagrame investigatívna novinárka Kristína Kövešová. Generálna prokurátúra SR uviedla, že sa obvinená skupina ľudí venuje výrobe a predaju drog na územi Bratislavského a Trnavského kraja najmenej od roku 2012.

Zdroj/Foto: Markíza.sk, plus.noviny.sk, Instgram/tvjoj, kristinakovesova, queen.plackova