Sympatická Zuzana Haasová momentálne prežíva jedno z najťažších období v živote. Už v minulosti musela čeliť krutým ranám osudu, keďže prišla o dve detičky, a dnes sa vyrovnáva s nečakaným rozpadom vzťahu. Manželstvo seriálovej hviezdy je v troskách a rozvedení ex-partneri zahájili extrémne boje o majetok, na čo prekvapivým spôsobom doplatila kedysi zaľúbená herečka.

Zuzana Haasová a Martin Kostka tvorili pár viac ako desať rokov, no ani na oko silné puto dvojici nevydržalo. Po rozvode sa medzi bývalými manželmi rozpútalo hotové peklo, z ktorého najhoršie vzišla práve hviezda jojkárskeho seriálu Panelák spolu s dcérou Romanou.

Zuzana Haasová dcéra

Napriek počiatočnej dohode o vysporiadaní majetku sa očividne obidvaja hlavní aktéri dopustili viacerých omylov, do čoho nakoniec musela zasiahnuť legislatíva. Kostka mal využiť neuváženú chybu Haasovej pri podpisovaní dokumentov o vlastníctve domu a niekdajšiu lásku bezcitne vypoklonkovať z prostredia dlhoročného domova.

Zuzana tak absolvovala niekoľkodňové sťahovanie a spolu s ratolesťou skončila vo svojej detskej izbe u mamy. „Papierovo bol dom na Martina. Ona tam vrážala peniaze, ktoré dlhé roky zarábala. V minulosti bola stále na obraze vďaka seriálu Panelák a práve za to mala dobrý plat. Martinovi verila, no dopadlo to takto.“ pre Nový čas odtajnil anonymný zdroj, poukazujúc na to, že plavovláska za špecifických okolností prepísala dom na manžela, čo sa jej stalo osudným.

Zuzana Haasová

Navyše vraj pri finančnom vyrovnaní dostala len polovicu zo sumy, akú pôvodne žiadala. Olej do ohňa prilial aj samotný záchranár – okrem toho, že si len krátko po rozvode za Zuzanu rýchlo našiel náhradu, rozhodol sa jej strpčiť život ešte aj trestným oznámením.

„Vysťahovala sa, ale, bohužiaľ, našu dohodu nedodržala a je na ňu podané tresné oznámenie vzhľadom na to, že pri sťahovaní zobrala veci, ktoré jej nepatrili a zámerne poškodila môj dom. Nechcel som to rozmazávať, ale vznikla mi dosť veľká škoda a pani Haasová dostala dosť veľa peňazí plus chalupu a myslím si, že nebolo treba spraviť takúto vec,“ povedal tajomne, pričom bližšie informácie o údajnom poškodení zo strany ex-manželky neuviedol.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana haasova deti

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/zuzana.haasova