Stal sa zázrak? Fanúšikovia britskej kráľovskej rodiny prednedávnom zažili obrovský šok, keď sa na prestížnom tenisovom zápase vo Wimbledone stalo niečo, čo by už možno nepredpovedali ani najodvážnejšie scenáre!

Nie je žiadnym tajomstvom, že vojvodkyňa Meghan Markle je najlepšou kamarátkou svetoznámej tenistky Sereny Williams. A keďže momentálne prebieha významný šampionát v anglickom Wimbledone, poctila kurty svojou účasťou aj populárna tmavovláska.

Meghan Markle

Meghan sa nedávno postarala o poriadny rozruch, keď sa v jeansoch a osamote vybrala na zápas dobrej priateľky, pričom od seba doslova odháňala všetkých záujemcov o fotografie. Druhá návšteva čerstvej maminy vo Wimbledone už ale prebiehala úplne v inom duchu – medzi divákov si zasadla elegantne nahodená v spoločnosti vojvodkyne Kate Middleton a jej sestry Pippy.

Oni dve spolu?!

Vzhľadom na to, že vojvodkyne dlhé mesiace rozdeľovali neprestávajúce spory, zo záberov prominentných kráľovských mamičiek musel ostať nejeden priaznivec poriadne zaskočený. Dlhodobo sa totiž pošepkáva o tom, že s príchodom bývalej hollywoodskej hviezdy do paláca značne ochladli dovtedy harmonické vzťahy v šľachtickej famílii.

Najnovšie sa ale zdá, že staré prieky sú predsa len zažehnané, keďže slávne krásky sa bok po boku evidentne výborne bavili. Možno za nečakaným zblížením urodzených manželiek stojí aj fakt, že obidve dámy už majú deti, a tak si našli viac spoločných tém na rozhovory.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Meghan Markle kate middleton

Zdroj: Instagram/thekatemiddleton | Foto: Instagram/thekatemiddleton, meghanmarklest