Legendárna slovenská speváčka Marika Gombitová sa pár rokov dozadu vrátila na televízne obrazovky po veľmi dlhej odmlke. Niekdajšia hudobná ikona, ktorá sa po smutnej nehode držala prevažne v ústraní, dnes s radosťou prijíma pozvania do rôznych relácií a programov. Kučeravá plavovláska sa však napriek veľkej sile osobnosti musí, bohužiaľ, vyrovnávať s krutou ranou osudu, nakoľko ju prednedávnom zasiahla smutná udalosť.

Prišlo to náhle v strede noci, príčinou bolo zlyhanie srdca. Zbožňovaný štvornohý spoločník Mariky Gombitovej pred pár dňami skonal a speváčka nesie jeho odchod veľmi ťažko. Na sociálnej sieti si dokonca neodpustila emotívne vyznanie na rozlúčku.

marika gombitová pes

,,Prežívam obrovský, neopísateľný žiaľ. Pred pár dňami ma navždy opustil môj milovaný psíček Luckynko. Odišiel do psieho nebíčka, náhle v noci, doma na zlyhanie srdiečka. Ďakujem Ti Lucky, za všetky tie krásne chvíle s Tebou a lásku, čo si mi neustále dával. Navždy budeš v mojom srdci,” napísala dlhoročná hudobná stálica, netajac sa tým, že ju nečakaná smrť psíka citeľne zasiahla. Marike vyjadrujeme úprimnú sústrasť!

marika gombitová pes

Zdroj: Facebook/Marika Gombitová official | Foto: Facebook/Marika Gombitová official, Instagram/Karinhaydu