Tvorcovia úspešnej relácie V siedmom nebi majú hlavy v smútku. Chúlostivý prípad týrania maloletých detí, ktorý bol odvysielaný v jednej z epizód, mal kvôli nevhodne položeným otázkam od moderátora súdnu dohru. Tú televízia JOJ napokon prehrala.

Relácia venovaná pomoci ľuďom v núdzi je zameraná hlavne na úprimné city a hlboké emócie. Niekedy sa však sila danej situácie hlavným aktérom vymkne spod kontroly, čo bol aj prípad Vila Rozborila v domácnosti, kde sa odohrali extrémne smutné udalosti.

vilo rozboril

Ešte v roku 2016 Jojka prostredníctvom slávnej relácie informovala verejnosť o tragickom osude malej Lucky, ktorá bolo utýraná vlastnými rodičmi a jej nebohé telíčko bolo následne zadržiavané v byte spolu s ďalšími deťmi. Po návšteve detičiek, svedkov otrasných udalostí, sa populárny moderátor neubránil citlivým otázkam.

Citlivá téma sa vyhrotila

Vilo jednej z ratolestí kládol háklivé otázky, týkajúce sa zosnulej sestričky, pričom podľa Rady pre vysielanie a retransmisiu zašiel až príliš ďaleko, čím mal zanechať stopy na psychike maloletej. V dôsledku toho bola podaná žaloba – tá takmer po troch rokoch pozná svoj výsledok.

Portál Trend informoval o tom, že televízna stanica JOJ bude musieť zaplatiť pokutu až vo výške 15 tisíc eur. Dôvodom má byť veľký morálny prešľap a zásah do ľudskej dôstojnosti maloletých. Napriek tomu, že sa jedná o naozaj horibilnú sumu, relácii pôvodne hrozili sankcie až do výšky 165 969 eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vilo Rozboril

Zdroj: etrend.sk | Foto: Facebook/V siedmom nebi, Instagram/tvjoj