Ako sme vás už informovali, exfarmárka Lucia Mokráňová skončila iba pred pár dňami v nemocnici na infúziách. Špekulácie o jej chorobe sa šírili ako požiar a aj ona sama mala strach z toho, čo sa vlastne deje. Nakoniec sa ukázalo, že sa jedná o početné ťažké zápaly, z ktorých jeden zasiahol aj vaječníky

Pobyt na lôžku Luciu Mokráňovú veľmi vyčerpal nielen fyzicky, no zažila aj obrovský psychický tlak. Predsa len, čas strávený v nemocnici nie je príjemný snáď pre nikoho z nás a rovnako ťažko ho znášala aj sympatický fitness trénerka. “To bolo plaču a bolesti. Dnes ma pustili dom, konečne! Je mi lepšie trošíčku, budem sa liečiť a odpočívať doma. Našťastie sa slepák ukľudnil a nebolo to na operáciu. Musím povedať, že pár dní v nemocnici mi dalo fakt zabrať, hlavne psychicky. Vidieť chorých starších ľudí ako trpia ,plačú ,fuu.. až keď sa človek ocitne na chodbách nemocnice, tak si uvedomí čo je šťastie!!!!! Keď si zdravý- máš všetko!!!” napísala pokorne pod fotografiu.

Tento odkaz nesie v sebe kus pravdy. Veľa ľudí si ani neuvedomuje, aké majú šťastie, že sú zdraví a nemusia tráviť dni za bránami nemocnice v bolestiach a strachom o svoj život. Niekedy zabúdame na to, čo je skutočne dôležité, hneváme sa kvôli maličkostiam a riešime banality. Pritom to, čo považujeme za samozrejmé, je najdôležitejšie zo všetkého!

Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.