Ako sa zdá, celebritné manželstvo je v troskách. Podľa dvoch nezávislých zdrojov sa český moderátor, herec a hudobník Jakub Prachař rozhodol pre defintívny krok a tehotnú modelku Agátu Hanychovú posiela k vode!

České médiá posledné týždne a mesiace nerobili nič iné, len analyzovali vzťah manželov Agáty a Jakuba Prachaře a údajný pomer, ktorý mala mať tehotná modelka s fotografom Matějom alias Dereck Hardom. Ten sa dokonca na verejnosti k otcovstvu priznal, česká celebrita tento dohad však nikdy nepotvrdila. O ich manželstvo a možné otcovstvo sa preto bulvár zaujímal viac ako zvyčajne.

Už je však jasné, že Jakub Prachař nemá záujem vo vzťahu pokračovať a Agátu, ktorá je v 4. mesiaci tehotenstva, poslal k vode. Celebritné manželstvo tak skončí po necelých štyroch rokoch. Veronika Žílková, matka tehotnej modelky, nešetrila kritikou na stranu manžela a jeho rodiny: “Jediné pozitívne na tom je, že sa Agáta zbaví svokry, ktorá nectí listové tajomstvo, nabúrava sa do jej Facebooku a informácie poskytuje médiám. Dúfam, že si nájde lepšiu svokru, manžela si musí vybrať sama.”

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram