Tak toto nečakal nik a zrejme ani samotný moderátor! V rádiu Európa 2, kde pracuje na pozícií moderátora, prekvapivo končí. Z éteru si ho budete môcť vypočuť už len do konca februára.

Romana Juraška poznáte pravdepodobne najmä ako vždy usmiateho moderátora markízackeho Telerána, kde pôsobí už dlhé roky. Okrem toho často moderuje rôzne plesy či iné spoločenské udalosti. Stabilnú pozíciu mal aj v rádiu Europa 2, od roku 2014 ste ho mohli počuť z popoludňajšieho vysielacieho bloku.

Medzičasom sa však udiali zásadné zmeny vo vedení a odniesol si to nečakane známy moderátor. Rádio s ním ukončilo zmluvu, už od začiatku marca ho vystrieda niekto iný. Roman dostal výpoveď. Všetci v rádiu sú z toho v šoku. Vôbec to nečakal. Spolu s ním však skončili aj ďalšie známe tváre z Telerána, ako Aďa Špronglová a Tomáš Juríček. Na začiatku roka vyhodili aj markizáckeho redaktora Štefana Modriča, prezradil zdroj pre pluska.sk. Podľa neoficiálnych informácií je dôvodom padáka fakt, že Juraško je údajne pristarý na cieľovú skupinu poslucháčov.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Katarina J.
Číta Murakamiho, počúva Morriconeho. Miluje kultúru, online marketing. A hlavne svojho psa.